Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 4,583
» Latest member: osebavehu
» Forum threads: 6,551
» Forum posts: 6,589

Full Statistics

Online Users
There are currently 46 online users.
» 2 Member(s) | 42 Guest(s)
Google, Yandex, alipallirurgy, WapsAftersAffep

Latest Threads
Mesleki Yeterlilik Belges...
Forum: My Forum
Last Post: Tanitim
28 minutes ago
» Replies: 0
» Views: 0
viagra coupon
Forum: My Forum
Last Post: buksAmard
3 hours ago
» Replies: 5
» Views: 103
Şişli İngilizce Kursu
Forum: My Forum
Last Post: Tanitim
4 hours ago
» Replies: 0
» Views: 0
cialis without a doctor's...
Forum: My Forum
Last Post: htbgvibre
9 hours ago
» Replies: 3
» Views: 68
apk indir , hileli oyun ,...
Forum: My Forum
Last Post: Tanitim
9 hours ago
» Replies: 0
» Views: 4
pim burç imalat , pim ima...
Forum: My Forum
Last Post: Tanitim
Yesterday, 12:24 PM
» Replies: 0
» Views: 4
yemek tarifleri, nefis ye...
Forum: My Forum
Last Post: Tanitim
Yesterday, 10:49 AM
» Replies: 0
» Views: 9
tadalafil 20mg
Forum: My Forum
Last Post: htbgvibre
Yesterday, 02:09 AM
» Replies: 2
» Views: 78
Are Digital Marketing Cer...
Forum: My Forum
Last Post: indrasacademy
Yesterday, 01:56 AM
» Replies: 0
» Views: 5
Tıkalı Gider Açma, Su Kaç...
Forum: My Forum
Last Post: Tanitim
02-17-2020, 10:29 PM
» Replies: 0
» Views: 13

 
  Mesleki Yeterlilik Belgesi
Posted by: Tanitim - 28 minutes ago - Forum: My Forum - No Replies

Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar
[Image: site_logo_1.png]
Mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlar, birçok meslekte belge sahibi olmak isteyen adaylar yardımcı olurlar. MYK kurumu tarafından belirlenen ulusal meslek standartlarına uygun belgelendirme işlemini yerine getiren kurumlar, adayların sınav kayıtlarını yaparlar. 
Bu işlem dışında, adaylardan MYK kurumu adına sınav ücreti tahsil ederler. Belgelendirme kuruluşlarının belge masrafa adı altında aldıkları ücretlerde bulunur. 
Birçok belgelendirme kuruluşu, başvuruları online olarak kendi internet sitelerinde kabul ederler. Adayların tamamlaması gereken evraklar, adaylar tarafından posta yoluyla ya da bizzat getirilerek belgelendirme kuruluşuna teslim edilir. 
[Image: emlak-danismani-mesleki-yeterlilik-belgesi.jpg]
Birçok meslekte belge almak için tek şart, 16 yaşından gün almış olmak ya da büyük olmaktır.
Oto Mesleki Yeterlilik Belgesi
Oto mesleki yeterlilik belgesi, otomotiv alanında çalışanları ilgilendirir. Otomotiv sektöründe 11 adet meslek, MYK kurumu tarafından belirlenmiştir. 
Otomotiv sektörüne yönelik olarak belge sağlayacak kuruluşların, TS EN ISO/IEC 17024 standartlarına göre TÜRKAK kurumu tarafından akredite edilmeleri gerekiyor. Bu şartı sağlayan kuruluşlar, otomotiv alanında belgelendirme yapabiliyorlar. 
Otomotiv sektöründe yer alan mesleklerde yer alan birimler Seviye 3-4-5 olarak sınıflandırılmıştır. Mesleğe yönelik olarak gerçekleştirilecek sınavlarda iş sağlığı ve güvenliği konuları başta yer almaktadır. Daha sonra A2 biriminde yer alan iş organizasyonunun sağlanması konuları sınavlarda adaylara sorulmaktadır. Uygulama ve teorik olmak üzere iki şekilde sınava tabii tutulan adaylar, başarılı oldukları takdirde, belge almaya hak kazanırlar. 
[Image: motorlu-kara-tasitlari-alim-satim-danismani-kimdir.jpg]
Makine Bakımcı Mesleki Yeterlilik Belgesi
Makine bakımcı mesleki yeterlilik belgesi, Seviye 3-4-5 olarak sınıflandırılmıştır. Her bir seviyede 3 farklı birim bulunur ve adaylar bu birimlerden sınava girerler. A1 birimi tüm seviyelerde bulunur. İş sağlığı ve güvenliği olarak geçer.
[Image: makine-bakimci-mesleki-yeterlilik-belgesi.jpg]
B1 birimi Önleyici bakım olarak yer alır. Teorik sınavlarda bu birimden soru çıkar. Her bir birimdeki soru sayısı eşittir. Yanlış doğruyu götürmez. Adayların sınavlarda başarılı olabilmeleri için en az %60 oranında başarı sergilemeleri gerekir. 
Performans sınavında adayların mesleki bilgileri ölçülür. Teorik sınavdan daha fazla süre adaylara uygulama sınavında tanınır. 
Adayların belge alabilmeleri için her iki sınavdan da başarılı olmaları gerekir. 
 
https://www.scbelgelendirme.com.tr

Print this item

  Şişli İngilizce Kursu
Posted by: Tanitim - 4 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

[Image: logo.png]
İSTANBUL Türkiye'de en önemli iş kollarına sahiplik yapmaktadır. Bu çerçeve de uluslararası şirketler ve işletmeler personel alımlarında yabancı dil bilen eleman tercih etmektedirler. Günümüzde en çok tercih edilen ve şirketlerin en çok kriter olarak aradığı İngilizce dili bunlardan sadece bir tanesi. 
[Image: almanca-kursu-150x150.jpg]
Şişli İngilizce kursu olarak 25 yıllık tecrübemiz ve esnek ders programlarımız sayesinde öğrencilerimize birebir eğitim vererek onların motivasyonları attırıp istedikleri seviyeye gelmelerine yardımcı oluyoruz. Sizde hayallerinizde ki işe sahip olmak ve diğer kişilerden bir adım önde yer almak istiyorsanız 0 212 233 09 99 numaralı danışma hattımızı arayarak veya internet sitemizdeki whatsapp butonuna tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
https://www.sdm.com.tr

Print this item

  apk indir , hileli oyun , oyun indir
Posted by: Tanitim - 9 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

[Image: cropped-logo-1.png]
Son zamanların en cok tercih edilen sitelerinden bir tanesi olarak bilinen apk indirmek isteyenler için güven içersindeki sitemize giriş yapa bilirsiniz ve dilemiş olduğunuz bütün herşeyi çok kolay bir şekilde çöze bilir apkleri ise kolaylıkla indire bilmektesinizdir. Çünkü sitemiz güncel bir şekilde hizmet vermektedir.
[Image: pixel-combat-zombies-apk-320x320.png]
Bununlada bitmeyip internet üzerinde arayıpda bulamadığınız hileli oyunlarıda sizlere sunmaktayizdir. Profesyonel ekip kadromuz ile birlikte en iyi şekilde dilemiş olduğunuz hileli oyunlarıda kolaylıkla bulma imkanları sizlere sunulmaktadri. Kategori olarak dilediginiz ve aradığınız bir çok oyun hileleri sitemizde yer almaktadir.
Oyun severleride artik oyun indirmek ile birlikte daha keyifli oyun ve vakit geçirmenizde yardımcı olmaktayizdir. Bir birinden farkli bir çok oyun seçenekleriyle birlikte en iyi oyunlarıda sitemizden bularak indire biliyorsunuz. Sizde eğerki bu hizmetlerden faydalanmak ve daha fazlasından yararlanmak istiyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yapmanız yeterlidir
 
 
https://apkkolik.com/

Print this item

  pim burç imalat , pim imalat , burç imalat
Posted by: Tanitim - Yesterday, 12:24 PM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: logo.png]
Türkiyenin en iyi imalat hizmetlerini vererek ve pim burç imalatında son teknoloji imalatımız ile birlikte değerli müşterilerimize en güvenilir şekilde hizmetlerimiz sunulmaktadir ve bu şekilde dilemiş olduğunuz gibi pim burç imalatında son teknoloji ürünlerimizi sizlere sunmaya hızlıca devam etmekteyizdir.
[Image: anaimg2.jpg]
Bununlada bitmeyip yapmiş olduğumuz pim imalat sayesinde bir çok müşterilerimizin memnuniyetini kazanmiş bir firma olarak bilinmekteyizdir. Her geçen gün kendimizi kanıtlayıp daha iyi bir konumlara gelmekteyizdir yg teknoloji sayesinde daha iyi bir teknolojiye sahip bir firma olarak bilinmekteyizdir.
Artık internetin bulundugu her yerden sitemize giriş yapa bilir ve burç imalat hakkında bilmek istediklerinizi cok kolay bir şekilde sitemiz üzerinden bilgilere sahip ola bilmektesinizdir. En uygun teknolojiyle birlikte istemiş olduğunuz gibi sitemize giriş yapa bilirsiniz saygılarımızla
 
https://ygteknoloji.com/

Print this item

  yemek tarifleri, nefis yemekler, lezzetli yemekler
Posted by: Tanitim - Yesterday, 10:49 AM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: 17jy1b.png]
Sizlere en iyi yemek tarifleri veren sitemizden bahsetmek istiyoruz. Güncel bir şekilde dilemiş olduğunuz bütün yemek tariflerini sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde bula bilirsiniz. Sevdiğiniz ve yapamadığınız yemek tariflerini sitemiz üzerinden tariflere bakarak kolaylıkla yapma imkanları sizlere sunulmaktadir ve bu sayede istemiş olduğunuz beğendiğiniz yemekleri hızlıca yapa bilmektesinizdir.
[Image: Tavuklu-Mantar-Dolmas--main.jpg]
Örneğin evinize bir misafir gelecek ve hızlı yemek yapmanız nefis yemekler yapmanız gerekiyor bunun için ne yapacağım diye düşünmenize gerek kalmadan sitemizdeki en lezzetli ve nefis yemek tarifleriyle birlikte size gelen misafirlerinizi kolaylıkla ağırlaya bilirsiniz ve nefis yemek tarifleri sayesinde daha iyi bir yemek sergileye bilirsiniz.
[Image: Ezogelin--orbas-.jpg]
Bununlada bitmeyip lezzetli yemekler olarakda tariflerimiz bulunmaktadir. Sitmemizin çok kapsamli olmasından dolayi dilemiş olduğunuz en iyi lezzetli yemekleri yapma imkanları sizlere sunulmaktadir. tatlılarından tutun en iyi yemeklerine varana kadar bütün yemek çeşitlerini ve tariflerini sitemiz üzerinden öğrene bilirsiniz daha detayli bilgiler için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir saygılarımızla
 
https://www.yemek24.com

Print this item

  Are Digital Marketing Certification Courses in Bangalore Worth The Cost?
Posted by: indrasacademy - Yesterday, 01:56 AM - Forum: My Forum - No Replies

Before we try to answer that question, let us first understand what digital marketing is. 

We all have heard about digital marketing in our everyday life and we see many jobs and vacancies for digital marketing associate, digital marketing manager, social media manager etc. However, is it that big a deal? Can it be done by all? What are all the qualifications to become a digital marketer? 

Digital marketing is making revolutionary changes to the way in which people have seen and perceived marketing. Today marketing and advertising are not only used by companies with large budgets. Even smaller companies have started to invest time and effort in marketing. The digital revolution has made it possible for almost anyone to market their products and services. This has opened the floodgate of opportunities and jobs in this nascent field. 

Digital marketing jobs are one of the fastest growing sector in the country today. Moreover, experienced marketers are in demand in all parts of the world. One can get jobs in many countries like United States of America, Canada, Australia, Middle-east and other European countries also. The scope of growth for the digital marketers is wide and one can specialise in a specific domain of digital marketing. 

Why Should You Learn Digital Marketing? 

Digital marketing is much beyond the perceived social media posting. In fact a large chunk of digital marketing happens elsewhere. Social media like Facebook, Twitter, Instagram etc., only forms the tip of the large iceberg. 

Digital marketing has many aspects to it and to name a few it includes

• Website planning & creation 
• User Experience and User Interface designing
• Inbound Marketing
• Email Marketing
• Content Marketing
• Affiliate Marketing
• Growth Hacking
• Content Optimisation
• Image Optimisation
• Search Engine Optimisation (SEO)
• Search Engine Marketing (SEM)
• Social Media Marketing
• Data Analytics
• Pay Per Click Advertising
• Pay Per View Advertising
• Remarketing of Ads
• Paid Promotions

These are but only a few aspects of digital marketing. As you can clearly see, social media marketing is a small part of it. Even social media marketing, is not as simple as it is perceived. Social media marketing itself consists of many aspects

• Planning a content calendar
• Creation of digital collaterals
• Network marketing
• Online identity management
• Community management
• Brand management etc. 

Some of these can be easily mastered but other aspects need some training and experience to understand them completely. 

The other aspects like remarketing of ads, content marketing, content creation and management are not as simple as they sound. You will require an experienced mentor and a lot of resources to learn these skills. Fortunately, many digital marketing courses in Bangalore offers the same. 

Why Should You Join A Digital Marketing Certification Course in Bangalore?

Let’s be truthful. There are many resources and online courses available in the internet that can help us to learn digital marketing. Free certification and courses are provided by industry giants like Google Academy, Hubspot Academy, SEMrush Academy, Hootsuite, Facebook etc. Many of these courses are mainly to sell their products and services. However, no denying of the fact that they are useful and well respected in the digital marketing industry. 

So, what is the need to join a digital marketing institute in Bangalore? 

All these courses teach you about the theory part of digital marketing but they do not prepare you for the real world scenarios and problems. 

The main advantage of studying in a digital marketing course fees in bangaloreis that they provide expert guidance in learning and their experience comes handy while working in simulated and actual projects. You will be working in real projects which can empower you with all the necessary skills to tackle the problems in real time. 

Moreover, these certifications provide an authenticity to your skills and the certifications are recognised by the recruiters in the industry.

Other advantages include

• Good infrastructure
• Healthy environment for learning
• Access to premium tools and software
• Expert guidance
• Experienced faculty
• Certification exams
• Resources
• Internship opportunities
• Placement support

An internship with an industry leader can open the gates for high paying jobs and good networks. Moreover, placement support can help you to land in your dream job that can fast track your career growth. 

If you are still looking for a definitive answer, it is yes. 

Yes, digital marketing certification courses in Bangalore are worth the price. 

There are many respected digital marketing academies in Bangalore and Indras Academy is one of the best digital marketing training institutes in Bangalore.

Print this item

  Tıkalı Gider Açma, Su Kaçağı Tespiti, Mutfak Gideri Açma
Posted by: Tanitim - 02-17-2020, 10:29 PM - Forum: My Forum - No Replies

Tıkalı Gider Açma İşlemi
 
Tıkanan giderlerin açılması talep edilir. Tıkalı gider açma işlemi ile anında bu sorun çözülür. Yeniden kullanım sağlar.
 
Zaman zaman tuvalet gideri, lavabo gideri tıkabiliyor. Farklı yöntemler ile tıkalı gider açma işlemi uygulanıyor. Ekip üyelerinin kısa süre içinde yapacağı müdahale ile sorun çözülür. Uygulanacak olan yöntemler, görüntüleme teknikler ile olabilir. Bu durumda daha kısa süre içinde sorunun çözümü sağlanabilir.
 
Mutfak Gideri Açma
[Image: banyo-su-kacaklari-250x180.jpg]
Mutfak giderlerinde farklı nedenlerden ötürü tıkanma olabiliyor. Daha büyük sorunlara yol açmadan iletişime geçerek talebinizi sunun. En kısa süre içinde ekip üyelerinin verilen adrese gelerek inceleme yapması sağlanır. Farklı yöntem ve teknikler ile direkt olarak giderlerin açılması sağlanacaktır. Mutfak gideri açma işlemi için ekip üyelerinin en hızlı şeklide müdahale etmesi mümkün. Bu durumda herhangi bir şekilde sizin mağdur olmanıza izin verilmeden çözüm sunulması sağlanır.
 
Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
[Image: tuvalet-tikankligi-acma-250x180.jpg]
Uzman desteği ile su kaçağı tespitinin yapılmasını ister misiniz? Ekip için en hızlı şekilde yapılacak olan bu işlem, sorunsuz bir şeklide su kaçağından bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Değerlendirin ve avantajlı bir şekilde su kaçağının tespit edilmesi ile sorunsuz bir hizmet alın. dahilinde olan işlemleri talep edebilirsiniz. Ekip üyelerinin uzmanlık alanı olan bu hususta gerekli yöntem ve ekipmanlar ile hizmet verilir.
 
İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz…

Print this item

  Bursa gider açma, lavabo gider açma, Bursa su kaçağı tespit
Posted by: Tanitim - 02-17-2020, 09:38 PM - Forum: My Forum - No Replies

Bursa Gider Açma Hizmeti
[Image: logo-1.png]
Giderlerinizin açılması için Bursa gider açma hizmeti alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde hizmet verilir.
 
Yaşanan sorunun en kısa süre içinde çözülmesi sağlanacaktır. Bursa gider açma hizmetini anında talep edin. Sunulan bu fırsat, ekip üyelerinin en kısa süre içinde eve gelmesi ve ardından yöntemlerin uygulanması ile değerlendirilebilir. İletişime geçerek bilgi alabilir, siz de anında tıkanan giderler için bu alanda uzman olan ekibin çözüm sunmasını talep edebilirsiniz.
 
Lavabo Gider Açma
[Image: kanal-acma-temizleme.jpg]
Lavabolarınızın giderinin açılması son derece hızlı bir şekilde olacak. Farklı ilaçlar kullanacak lavabo giderlerine zarar vermeyin. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde tıkanan giderin açılması için lavabo gider açma işleminin uygulanmasını sağlayın. Hızlı ve güvenli bir şekilde işlemler uygulanıyor. Güvenli hizmet almanız mümkün.
 
Görüntüleme teknikleri, farklı yöntemler ve çok daha hızlı şekilde direkt olarak çözüm sağlanır. Uygun fiyatlar ile lavaboların tıkanıklığının açılması mümkün olacak.
 
Bursa Su Kaçağı Tespiti
 
Su kaçağının hızlı bir şeklide tespit edilmesi sağlanır. Nasıl mı? Bunun için uygulanacak olan teknikler var. Talep etmeniz durumunda ekip üyeleri çeşitli yöntem ve malzemeler ile çözümü sağlayacak. Yaşanan sorunun tespit edilmesi ve ardından direkt olarak çözümü için gerekenin yapılması mümkün. Bursa su kaçağı tespiti için direkt olarak yapılacak olan işlemler ve sonrasında gerekenler mümkün olan en kısa süre içinde olacaktır.
 
https://bursagideracmaservisi.com/

Print this item

  Wollex , Wollex Akülü Sandalye , Wollex tekerlekli sandalye
Posted by: Tanitim - 02-17-2020, 02:26 PM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: YEN%C4%B0-LOGO.png]
Bir birinden farkli bir çok ürünlerimiz ve markamız ile birlikte wollex markasının sizlere sunmuş olduğu en elit kaliteli ürünümüz uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunulmaktadir. Hiç bir yerde bulamayacağınız bu kalitedeki ürünümüz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile birlikte sunulmaktadir.
[Image: s1-1.png]
Sizlerde eğerki wollex akülü sandalye sahibi olmak istermisiniz. En yeni modeller ve kaliteli malzemeler ile yapilmiş olan akülü sandalye satışları sizlere sunulmaktadir. Bir birinden farkli kampanyalarımız ile değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunulmaktadir ve bu şekilde dilediginiz akülü sandalye sahip ola bilirsiniz.
Bununlada bitmeiyp wollex tekerlekli sandalye satışlarımızda bulunmaktadir. Dünya markası olarak bilinen ve kendini kanıtlamiş en iyi marka satışını sizlere sunmaktayizdir. Sitemizde bir çok modeller bulunmasından dolayi dilediginiz modeli seçerek beğenerek satın ala bilirsiniz. Daha deayli bilgiler için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir
 
https://www.carmengrup.com/

Print this item

  Mersin avukat , Mersin işçi avukatı , Mersin bosanma avukati
Posted by: Tanitim - 02-17-2020, 12:49 PM - Forum: My Forum - No Replies

Aklan Hukuk Bürosu
 
Hayatın her alanında hukuk ile yollarımız kesişiyor. Bazen haklı olsak da hukuk karşısında hakkımızı tam olarak arayamadığımız için haksız duruma düşebiliyoruz. Davaları kaybettiğimizde on binlerce lira hatta daha fazla zararlara uğrayabiliyoruz. Bu nedenle de hukuksal yönden yenilgiye uğramamak için işini iyi yapan avukatlar ya da hukuk büroları ile çalışmalıyız.
 
Aklan Hukuk Bürosu uzun yıllardan bu yana hizmet veren ve birçok dava dosyasını başarıyla sonuçlandıran büroların başında gelmekte. Mersin işçi avukatı olarak da bilinen hukuk bürosunun elindeki işçi ve iş verenler arasındaki dava dosyalarını en hakkaniyetli şekilde çözdüğü biliniyor.
 
İşçi – İş Veren Dosyaları
 
Aklan Hukuk Bürosu hiçbir dosyayı ayırt etmeden kabul ediyor. Yani dosyanızın konusu her ne olursa olsun Alkan Hukuk Bürosu’na başvuru yapabilir ve avukatları ile görüşme sağlayabilirsiniz. Mersin bosanma avukati  ilinde hizmet veriyor. Ancak işçilerinizle sorunlar yaşıyorsanız ya da tam tersine işvereninizle sorun içerisinde iseniz hangi ilde olursanız olun Aklan Hukuk’a başvuru yapabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti’nin yasaları çerçevesinde en ufak noktaları dahi incelenerek sizin davanızı haklı bir şekilde kazanmanız için firma sonuna kadar çalışıyor.
[Image: Mustafa-Kemal-Atat%C3%BCrk.jpg]
Dosyaları Nasıl Yürütüyorlar?
 
Büroya başvurduğunuzda öncelikle sorunlarınız dinlenerek dosyanız incelemeye alınıyor. Mersin avukat Alanında uzman olan avukatlar dosyanız ile ilgilenerek her bir aşamada size durumun gidişatı ile ilgili raporlar sunuyor. Delillerin toplanmasının ardından bilirkişi tarafından sunulan tüm raporlar da incelenerek duruşmalara güçlü bir şekilde çıkmanız sağlanıyor. Ayrıca delillerin gereken zamanda karşı taraf tarafından sunulmaması karşısında mağdur olmamanız için de davanın duraksamasının önüne de geçiliyor. Yani Alkan Hukuk Bürosu size davalarınızın kısa sürede tamamlanacağının garantisi de veriyor.
 
İcra ve Diğer Çalışma Alanları
 
Aklan Hukuk, iş hukukundan gayrimenkul hukukuna, medeni hukuktan, ceza hukukuna kadar birçok noktada hizmet veriyor. Hukuk bürosundan destek alabileceğiniz bir diğer nokta ise icra işleri. Hepimizin hayatımızda karşılaşmak zorunda kalabildiği icra işlemlerinde de Mersin icra avukatı yardım alabileceğiniz noktaların en iyisi diyebiliriz. Tüm icra işlemlerinde zararınızı en aza indirmek için çalışan büro, icra hususunda tahsilat yapamadığınız durumlarda karşı taraf ile daha kesin anlaşmanızı sağlıyor.
 
Ücret Tarifesi ve Danışmanlık
 
Firmadan alabileceğiniz danışmanlık hizmetleri sayesinde de izleyebileceğiniz yolu öğrenebilirsiniz. Firmanın bünyesinde çalışan avukatları site üzerinden öğrenerek görüşme talep edebilirsiniz. Büronun tarife ücretleri de mevcut piyasa koşullarından oldukça uygun görünüyor. Davanıza başlamadan önce avukatlar ile görüşerek komisyon ve ücretler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Mersin Avukat

Print this item